13
آذر

نخستین جشنواره رسانه های اجتماعی ویژه کاربران عادی و صاحبان رسانه

 

جشنواره رسانه‌های اجتماعی برای نخستین بار، با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مرکز ملی فضای مجازی، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخش خصوصی برگزار می‌شود.

 

جشنواره رسانه های اجتماعی

همه ی کاربران شبکه های اجتماعی، هم کاربران عادی و هم صاحبان رسانه می توانند در این جشنواره شرکت کرده و از امکانات جشنواره بهره مند شوند.

از مهمترین اهداف جشنواره فرهنگ سازی نحوه استفاده درست از رسانه های اجتماعی ، معرفی کانال ها و صفحات مفید و مناسب در شبکه های اجتماعی مختلف و بهره گیری از تجربیات موفق استفاده از این ابزارها در توسعه کسب و کار است.

این جشنواره در دو بخش پیام رسان ها و کانال ها و صفحات  و با ۲۰ موضوع  انقلاب اسلامی، مقاومت و دفاع مقدس بازی و سرگرمی، تاریخ و تمدن، تندرستی و ورزش، خانواده و سبک زندگی، خبر و اطلاع رسانی، خودرو، زبان و ادبیات، سلامتی و بهداشت، شخصیت ها- ستارگان، طنز و سرگرمی، علمی و فناوری، فرهنگی و اجتماعی، کارآفرینی و اشتغال، کسب و کار، کودک و نوجوان، گردشگری، محیط زیست، معارف و هنری برگزار می‌شود.

جهت ثبت نام در جشنواره کانال یا صفحه مجازی باید حداقل دارای 5000 عضو بوده و همچنین مطالب آن مطابق اصول جمهوری اسلامی و در چارچوب یکی از عناوین جشنواره باشد.

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت socialfest.ir مراجعه کنید.

اشتراک گذاری این مطلب!

free b2evolution skin

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است


فرم در حال بارگذاری ...

 
شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)